btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Fierens, Rajani

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0847.541.260
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
02/01/2025
Zetel
-

Facturatiegegevens

Fierens, Rajani BE 0847.541.260

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 maand geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2367997850
Proostlaan 52
2290 Vorselaar
Activiteiten op het gebied van psychologie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Fierens, Rajani?

Het btw-nummer van Fierens, Rajani is BE 0847.541.260.

Wanneer werd Fierens, Rajani opgericht?

Fierens, Rajani is gestart op 02/01/2025.

Wat is de rechtsvorm van Fierens, Rajani?

De rechtsvorm van Fierens, Rajani is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Fierens, Rajani?

De rechtstoestand van Fierens, Rajani is Normale toestand.

Is Fierens, Rajani een betrouwbaar bedrijf?

Fierens, Rajani staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0847.541.260.

Is Fierens, Rajani nog actief?

Ja. Fierens, Rajani is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".