btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Krajsman, Maarten

Productie van televisieprogramma's

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0847.809.296
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/08/2012
Zetel
-

Facturatiegegevens

Krajsman, Maarten BE 0847.809.296

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2211289303
Arteveldestraat 43
1000 Brussel
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Krajsman, Maarten?

Het btw-nummer van Krajsman, Maarten is BE 0847.809.296.

Wanneer werd Krajsman, Maarten opgericht?

Krajsman, Maarten is gestart op 01/08/2012.

Wat is de rechtsvorm van Krajsman, Maarten?

De rechtsvorm van Krajsman, Maarten is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Krajsman, Maarten?

De rechtstoestand van Krajsman, Maarten is Normale toestand.

Wat doet Krajsman, Maarten?

De hoofdactiviteit van Krajsman, Maarten is "Productie van televisieprogramma's" (NACE-BEL 59.114).

Is Krajsman, Maarten een betrouwbaar bedrijf?

Krajsman, Maarten staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0847.809.296.

Is Krajsman, Maarten nog actief?

Ja. Krajsman, Maarten is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".