btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Weibel, Thierry

Terugwinning van materialen uit afval

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0848.300.038
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/01/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Weibel, Thierry BE 0848.300.038

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

  • Thierry Weibel
    Oprichter van een geregistreerde entiteit-natuurlijk persoon - sinds 01/01/2019
Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2281165529
Rue du Centre 132
5351 Ohey
Inzameling van ongevaarlijk afval
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Weibel, Thierry?

Het btw-nummer van Weibel, Thierry is BE 0848.300.038.

Wanneer werd Weibel, Thierry opgericht?

Weibel, Thierry is gestart op 01/01/2019.

Wat is de rechtsvorm van Weibel, Thierry?

De rechtsvorm van Weibel, Thierry is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Weibel, Thierry?

De rechtstoestand van Weibel, Thierry is Normale toestand.

Wat doet Weibel, Thierry?

De hoofdactiviteit van Weibel, Thierry is "Terugwinning van materialen uit afval" (NACE-BEL 38.210).

Is Weibel, Thierry een betrouwbaar bedrijf?

Weibel, Thierry staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0848.300.038.

Is Weibel, Thierry nog actief?

Ja. Weibel, Thierry is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".