btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Verbist, Seppe

Vervaardiging van muziekinstrumenten

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0849.632.007
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
20/01/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Verbist, Seppe BE 0849.632.007

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2326606861
Schoolstraat 1
2500 Lier
Vervaardiging van muziekinstrumenten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Verbist, Seppe?

Het btw-nummer van Verbist, Seppe is BE 0849.632.007.

Wanneer werd Verbist, Seppe opgericht?

Verbist, Seppe is gestart op 20/01/2022.

Wat is de rechtsvorm van Verbist, Seppe?

De rechtsvorm van Verbist, Seppe is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Verbist, Seppe?

De rechtstoestand van Verbist, Seppe is Normale toestand.

Wat doet Verbist, Seppe?

De hoofdactiviteit van Verbist, Seppe is "Vervaardiging van muziekinstrumenten" (NACE-BEL 32.200).

Is Verbist, Seppe een betrouwbaar bedrijf?

Verbist, Seppe staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0849.632.007.

Is Verbist, Seppe nog actief?

Ja. Verbist, Seppe is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".