btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Gianotti, Albert

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0850.840.745
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
02/01/1985
Zetel
-

Facturatiegegevens

Gianotti, Albert BE 0850.840.745

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

  • Albert Gianotti
    Oprichter van een geregistreerde entiteit-natuurlijk persoon - sinds 02/01/1985
Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2120826014
Avenue de la Résistance 239
4630 Soumagne
Deposito- en Consignatiekas
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Gianotti, Albert?

Het btw-nummer van Gianotti, Albert is BE 0850.840.745.

Wanneer werd Gianotti, Albert opgericht?

Gianotti, Albert is gestart op 02/01/1985.

Wat is de rechtsvorm van Gianotti, Albert?

De rechtsvorm van Gianotti, Albert is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Gianotti, Albert?

De rechtstoestand van Gianotti, Albert is Normale toestand.

Is Gianotti, Albert een betrouwbaar bedrijf?

Gianotti, Albert staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0850.840.745.

Is Gianotti, Albert nog actief?

Ja. Gianotti, Albert is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".