btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CROCODILE RESTAURANTS SAS

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Normale toestand Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0851.457.783
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW
Startdatum
01/10/1994
Zetel
RUE D'ENGLOS LIEU DIT s/n
59320 ENNETIERES-EN-WEPPES
Frankrijk

Facturatiegegevens

CROCODILE RESTAURANTS SAS RUE D'ENGLOS LIEU DIT s/n 59320 ENNETIERES-EN-WEPPES Frankrijk BE 0851.457.783

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CROCODILE RESTAURANTS SAS?

Het btw-nummer van CROCODILE RESTAURANTS SAS is BE 0851.457.783.

Wanneer werd CROCODILE RESTAURANTS SAS opgericht?

CROCODILE RESTAURANTS SAS is gestart op 01/10/1994.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CROCODILE RESTAURANTS SAS?

De maatschappelijke zetel van CROCODILE RESTAURANTS SAS is gevestigd op RUE D'ENGLOS LIEU DIT s/n, 59320 ENNETIERES-EN-WEPPES.

Wat is de rechtsvorm van CROCODILE RESTAURANTS SAS?

De rechtsvorm van CROCODILE RESTAURANTS SAS is Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW.

Wat is de rechtstoestand van CROCODILE RESTAURANTS SAS?

De rechtstoestand van CROCODILE RESTAURANTS SAS is Normale toestand.

Wat doet CROCODILE RESTAURANTS SAS?

De hoofdactiviteit van CROCODILE RESTAURANTS SAS is "Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening" (NACE-BEL 56.111).

Waar kan ik CROCODILE RESTAURANTS SAS vinden?

CROCODILE RESTAURANTS SAS heeft haar zetel op RUE D'ENGLOS LIEU DIT s/n, 59320 ENNETIERES-EN-WEPPES.

Is CROCODILE RESTAURANTS SAS een betrouwbaar bedrijf?

CROCODILE RESTAURANTS SAS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0851.457.783.

Is CROCODILE RESTAURANTS SAS nog actief?

Ja. CROCODILE RESTAURANTS SAS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".