btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Ramirez-Hernan, José

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0852.228.835
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/04/1967
Zetel
-

Facturatiegegevens

Ramirez-Hernan, José BE 0852.228.835

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2103579513
Rue d'Ougrée 63
4100 Seraing
Onderzoek en op punt stellen van de productie van actief geneeskrachtige substanties, bestemd voor de vervaardiging van geneesmiddelen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Ramirez-Hernan, José?

Het btw-nummer van Ramirez-Hernan, José is BE 0852.228.835.

Wanneer werd Ramirez-Hernan, José opgericht?

Ramirez-Hernan, José is gestart op 01/04/1967.

Wat is de rechtsvorm van Ramirez-Hernan, José?

De rechtsvorm van Ramirez-Hernan, José is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Ramirez-Hernan, José?

De rechtstoestand van Ramirez-Hernan, José is Normale toestand.

Is Ramirez-Hernan, José een betrouwbaar bedrijf?

Ramirez-Hernan, José staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0852.228.835.

Is Ramirez-Hernan, José nog actief?

Ja. Ramirez-Hernan, José is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".