btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Andryanczyk, Yvan

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0855.233.459
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
16/08/1995
Zetel
-

Facturatiegegevens

Andryanczyk, Yvan BE 0855.233.459

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2113403336
Rue Marais 93
7331 Saint-Ghislain
Niet-gespecialiseerde groothandel
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Andryanczyk, Yvan?

Het btw-nummer van Andryanczyk, Yvan is BE 0855.233.459.

Wanneer werd Andryanczyk, Yvan opgericht?

Andryanczyk, Yvan is gestart op 16/08/1995.

Wat is de rechtsvorm van Andryanczyk, Yvan?

De rechtsvorm van Andryanczyk, Yvan is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Andryanczyk, Yvan?

De rechtstoestand van Andryanczyk, Yvan is Normale toestand.

Is Andryanczyk, Yvan een betrouwbaar bedrijf?

Andryanczyk, Yvan staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0855.233.459.

Is Andryanczyk, Yvan nog actief?

Ja. Andryanczyk, Yvan is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".