btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van der Auwera, Cindy

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0855.410.831
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
30/04/1999
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van der Auwera, Cindy BE 0855.410.831

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2113892789
Handelsstraat 18 B
2570 Duffel
Uitvoeren van rondvluchten, luchtdopen, enz
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van der Auwera, Cindy?

Het btw-nummer van Van der Auwera, Cindy is BE 0855.410.831.

Wanneer werd Van der Auwera, Cindy opgericht?

Van der Auwera, Cindy is gestart op 30/04/1999.

Wat is de rechtsvorm van Van der Auwera, Cindy?

De rechtsvorm van Van der Auwera, Cindy is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van der Auwera, Cindy?

De rechtstoestand van Van der Auwera, Cindy is Normale toestand.

Is Van der Auwera, Cindy een betrouwbaar bedrijf?

Van der Auwera, Cindy staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0855.410.831.

Is Van der Auwera, Cindy nog actief?

Ja. Van der Auwera, Cindy is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".