btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Thirry, Eric

Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0864.040.069
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/01/2004
Zetel
-

Facturatiegegevens

Thirry, Eric BE 0864.040.069

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2135920796
Vicognelaan 96
8450 Bredene
Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Thirry, Eric?

Het btw-nummer van Thirry, Eric is BE 0864.040.069.

Wanneer werd Thirry, Eric opgericht?

Thirry, Eric is gestart op 01/01/2004.

Wat is de rechtsvorm van Thirry, Eric?

De rechtsvorm van Thirry, Eric is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Thirry, Eric?

De rechtstoestand van Thirry, Eric is Normale toestand.

Wat doet Thirry, Eric?

De hoofdactiviteit van Thirry, Eric is "Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars" (NACE-BEL 66.220).

Is Thirry, Eric een betrouwbaar bedrijf?

Thirry, Eric staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0864.040.069.

Is Thirry, Eric nog actief?

Ja. Thirry, Eric is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".