btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Anthonis, Nancy

Kappers- en barbiersactiviteiten

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0871.761.863
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/02/2005
Zetel
-

Facturatiegegevens

Anthonis, Nancy BE 0871.761.863

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2145113626
Vinusakker 12
2950 Kapellen
Kappers- en barbiersactiviteiten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Anthonis, Nancy?

Het btw-nummer van Anthonis, Nancy is BE 0871.761.863.

Wanneer werd Anthonis, Nancy opgericht?

Anthonis, Nancy is gestart op 01/02/2005.

Wat is de rechtsvorm van Anthonis, Nancy?

De rechtsvorm van Anthonis, Nancy is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Anthonis, Nancy?

De rechtstoestand van Anthonis, Nancy is Normale toestand.

Wat doet Anthonis, Nancy?

De hoofdactiviteit van Anthonis, Nancy is "Kappers- en barbiersactiviteiten" (NACE-BEL 96.210).

Is Anthonis, Nancy een betrouwbaar bedrijf?

Anthonis, Nancy staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0871.761.863.

Is Anthonis, Nancy nog actief?

Ja. Anthonis, Nancy is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".