btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Lefebvre, Ugo

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0875.851.305
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/07/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Lefebvre, Ugo BE 0875.851.305

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2290089133
Vieux Chemin d'Ath 128
7548 Tournai
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Lefebvre, Ugo?

Het btw-nummer van Lefebvre, Ugo is BE 0875.851.305.

Wanneer werd Lefebvre, Ugo opgericht?

Lefebvre, Ugo is gestart op 01/07/2019.

Wat is de rechtsvorm van Lefebvre, Ugo?

De rechtsvorm van Lefebvre, Ugo is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Lefebvre, Ugo?

De rechtstoestand van Lefebvre, Ugo is Normale toestand.

Wat doet Lefebvre, Ugo?

De hoofdactiviteit van Lefebvre, Ugo is "Overige zakelijke dienstverlening, neg" (NACE-BEL 82.990).

Is Lefebvre, Ugo een betrouwbaar bedrijf?

Lefebvre, Ugo staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0875.851.305.

Is Lefebvre, Ugo nog actief?

Ja. Lefebvre, Ugo is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".