btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Nannan, Franck

Teelt van pit- en steenvruchten

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0876.366.393
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/01/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Nannan, Franck BE 0876.366.393

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2325552531
Rue des Corettes 63
6880 Bertrix
Teelt van pit- en steenvruchten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Nannan, Franck?

Het btw-nummer van Nannan, Franck is BE 0876.366.393.

Wanneer werd Nannan, Franck opgericht?

Nannan, Franck is gestart op 01/01/2022.

Wat is de rechtsvorm van Nannan, Franck?

De rechtsvorm van Nannan, Franck is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Nannan, Franck?

De rechtstoestand van Nannan, Franck is Normale toestand.

Wat doet Nannan, Franck?

De hoofdactiviteit van Nannan, Franck is "Teelt van pit- en steenvruchten" (NACE-BEL 01.240).

Is Nannan, Franck een betrouwbaar bedrijf?

Nannan, Franck staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0876.366.393.

Is Nannan, Franck nog actief?

Ja. Nannan, Franck is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".