btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Steinbach, Jérôme

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0880.427.329
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2017
Zetel
-

Facturatiegegevens

Steinbach, Jérôme BE 0880.427.329

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2268546918
Rue du Moulin 20
4219 Wasseiges
Activiteiten van hoofdkantoren
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Steinbach, Jérôme?

Het btw-nummer van Steinbach, Jérôme is BE 0880.427.329.

Wanneer werd Steinbach, Jérôme opgericht?

Steinbach, Jérôme is gestart op 01/10/2017.

Wat is de rechtsvorm van Steinbach, Jérôme?

De rechtsvorm van Steinbach, Jérôme is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Steinbach, Jérôme?

De rechtstoestand van Steinbach, Jérôme is Normale toestand.

Is Steinbach, Jérôme een betrouwbaar bedrijf?

Steinbach, Jérôme staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0880.427.329.

Is Steinbach, Jérôme nog actief?

Ja. Steinbach, Jérôme is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".