btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ITALIA CAR CLUB BELGIUM

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0889.484.159
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
16/05/2007
Zetel
Rue Belleflamme 151
4030 Liège
BE

Facturatiegegevens

ITALIA CAR CLUB BELGIUM Rue Belleflamme 151 4030 Liège BE 0889.484.159

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ITALIA CAR CLUB BELGIUM?

Het btw-nummer van ITALIA CAR CLUB BELGIUM is BE 0889.484.159.

Wanneer werd ITALIA CAR CLUB BELGIUM opgericht?

ITALIA CAR CLUB BELGIUM is gestart op 16/05/2007.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ITALIA CAR CLUB BELGIUM?

De maatschappelijke zetel van ITALIA CAR CLUB BELGIUM is gevestigd op Rue Belleflamme 151, 4030 Liège.

Wat is de rechtsvorm van ITALIA CAR CLUB BELGIUM?

De rechtsvorm van ITALIA CAR CLUB BELGIUM is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van ITALIA CAR CLUB BELGIUM?

De rechtstoestand van ITALIA CAR CLUB BELGIUM is Normale toestand.

Waar kan ik ITALIA CAR CLUB BELGIUM vinden?

ITALIA CAR CLUB BELGIUM heeft haar zetel op Rue Belleflamme 151, 4030 Liège.

Is ITALIA CAR CLUB BELGIUM een betrouwbaar bedrijf?

ITALIA CAR CLUB BELGIUM staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0889.484.159.

Is ITALIA CAR CLUB BELGIUM nog actief?

Ja. ITALIA CAR CLUB BELGIUM is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".