btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Boen, Ann

Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0894.530.238
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
04/07/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Boen, Ann BE 0894.530.238

Contact

Website
diggiehippie.tech

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2333405274
Kerkstraat 31
2240 Zandhoven
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Boen, Ann?

Het btw-nummer van Boen, Ann is BE 0894.530.238.

Wanneer werd Boen, Ann opgericht?

Boen, Ann is gestart op 04/07/2022.

Wat is de rechtsvorm van Boen, Ann?

De rechtsvorm van Boen, Ann is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Boen, Ann?

De rechtstoestand van Boen, Ann is Normale toestand.

Wat doet Boen, Ann?

De hoofdactiviteit van Boen, Ann is "Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten" (NACE-BEL 63.100).

Is Boen, Ann een betrouwbaar bedrijf?

Boen, Ann staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0894.530.238.

Is Boen, Ann nog actief?

Ja. Boen, Ann is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".