btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van de Wijer, Brigitta

Activiteiten van persagentschappen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0899.433.686
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
10/08/2020
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van de Wijer, Brigitta BE 0899.433.686

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2305592010
Hippolyte Boulengerlaan 1
3080 Tervuren
Activiteiten van persagentschappen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van de Wijer, Brigitta?

Het btw-nummer van Van de Wijer, Brigitta is BE 0899.433.686.

Wanneer werd Van de Wijer, Brigitta opgericht?

Van de Wijer, Brigitta is gestart op 10/08/2020.

Wat is de rechtsvorm van Van de Wijer, Brigitta?

De rechtsvorm van Van de Wijer, Brigitta is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van de Wijer, Brigitta?

De rechtstoestand van Van de Wijer, Brigitta is Normale toestand.

Wat doet Van de Wijer, Brigitta?

De hoofdactiviteit van Van de Wijer, Brigitta is "Activiteiten van persagentschappen" (NACE-BEL 60.310).

Is Van de Wijer, Brigitta een betrouwbaar bedrijf?

Van de Wijer, Brigitta staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0899.433.686.

Is Van de Wijer, Brigitta nog actief?

Ja. Van de Wijer, Brigitta is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".