btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DC-AC Tech

Algemene elektrotechnische installatiewerken

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1003.009.989
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
05/12/2023
Zetel
Scheihagenstraat 21
2550 Kontich
BE

Facturatiegegevens

DC-AC Tech Scheihagenstraat 21 2550 Kontich BE 1003.009.989

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2353160315
Scheihagenstraat 21
2550 Kontich
Vervaardiging van geconfectioneerde stofferingsartikelen : gordijnen, bedgordijnen, rolgordijnen, meubelhoezen, enz
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene elektrotechnische installatiewerken in 2550 Kontich

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DC-AC Tech?

Het btw-nummer van DC-AC Tech is BE 1003.009.989.

Wanneer werd DC-AC Tech opgericht?

DC-AC Tech is gestart op 05/12/2023.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DC-AC Tech?

De maatschappelijke zetel van DC-AC Tech is gevestigd op Scheihagenstraat 21, 2550 Kontich.

Wat is de rechtsvorm van DC-AC Tech?

De rechtsvorm van DC-AC Tech is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DC-AC Tech?

De rechtstoestand van DC-AC Tech is Normale toestand.

Wat doet DC-AC Tech?

De hoofdactiviteit van DC-AC Tech is "Algemene elektrotechnische installatiewerken" (NACE-BEL 43.211).

Waar kan ik DC-AC Tech vinden?

DC-AC Tech heeft haar zetel op Scheihagenstraat 21, 2550 Kontich en 1 vestigingseenheid.

Is DC-AC Tech een betrouwbaar bedrijf?

DC-AC Tech staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1003.009.989.

Is DC-AC Tech nog actief?

Ja. DC-AC Tech is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".