btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Gherasim, Costel

Algemene bouw van kantoorgebouwen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1004.455.784
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
15/01/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Gherasim, Costel BE 1004.455.784

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 week geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2353984617
Henri Choméstraat 56
1030 Schaarbeek
Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Gherasim, Costel?

Het btw-nummer van Gherasim, Costel is BE 1004.455.784.

Wanneer werd Gherasim, Costel opgericht?

Gherasim, Costel is gestart op 15/01/2024.

Wat is de rechtsvorm van Gherasim, Costel?

De rechtsvorm van Gherasim, Costel is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Gherasim, Costel?

De rechtstoestand van Gherasim, Costel is Normale toestand.

Wat doet Gherasim, Costel?

De hoofdactiviteit van Gherasim, Costel is "Algemene bouw van kantoorgebouwen" (NACE-BEL 41.002).

Is Gherasim, Costel een betrouwbaar bedrijf?

Gherasim, Costel staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1004.455.784.

Is Gherasim, Costel nog actief?

Ja. Gherasim, Costel is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".