btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Donckers, Kobe

Slopen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1004.932.074
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
18/01/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Donckers, Kobe BE 1004.932.074

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 week geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2354371330
Kerkblokstraat 25
2990 Wuustwezel
Ondersteunende diensten in verband met de bosbouw
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Donckers, Kobe?

Het btw-nummer van Donckers, Kobe is BE 1004.932.074.

Wanneer werd Donckers, Kobe opgericht?

Donckers, Kobe is gestart op 18/01/2024.

Wat is de rechtsvorm van Donckers, Kobe?

De rechtsvorm van Donckers, Kobe is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Donckers, Kobe?

De rechtstoestand van Donckers, Kobe is Normale toestand.

Wat doet Donckers, Kobe?

De hoofdactiviteit van Donckers, Kobe is "Slopen" (NACE-BEL 43.110).

Is Donckers, Kobe een betrouwbaar bedrijf?

Donckers, Kobe staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1004.932.074.

Is Donckers, Kobe nog actief?

Ja. Donckers, Kobe is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".