btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Braila, Yosyf

Installatie van isolatie

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1005.772.907
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
08/02/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Braila, Yosyf BE 1005.772.907

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2355325888
Gentsesteenweg 441
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Braila, Yosyf?

Het btw-nummer van Braila, Yosyf is BE 1005.772.907.

Wanneer werd Braila, Yosyf opgericht?

Braila, Yosyf is gestart op 08/02/2024.

Wat is de rechtsvorm van Braila, Yosyf?

De rechtsvorm van Braila, Yosyf is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Braila, Yosyf?

De rechtstoestand van Braila, Yosyf is Normale toestand.

Wat doet Braila, Yosyf?

De hoofdactiviteit van Braila, Yosyf is "Installatie van isolatie" (NACE-BEL 43.230).

Is Braila, Yosyf een betrouwbaar bedrijf?

Braila, Yosyf staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1005.772.907.

Is Braila, Yosyf nog actief?

Ja. Braila, Yosyf is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".