btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van Roy, Jolien

Detailhandel in uurwerken en sieraden

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1010.160.968
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
07/06/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van Roy, Jolien BE 1010.160.968

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

  • Jolien Van Roy
    Oprichter van een geregistreerde entiteit-natuurlijk persoon - sinds 07/06/2024
Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2360214787
Edingsesteenweg 132
9402 Ninove
Vervaardiging van sieraden
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van Roy, Jolien?

Het btw-nummer van Van Roy, Jolien is BE 1010.160.968.

Wanneer werd Van Roy, Jolien opgericht?

Van Roy, Jolien is gestart op 07/06/2024.

Wat is de rechtsvorm van Van Roy, Jolien?

De rechtsvorm van Van Roy, Jolien is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van Roy, Jolien?

De rechtstoestand van Van Roy, Jolien is Normale toestand.

Wat doet Van Roy, Jolien?

De hoofdactiviteit van Van Roy, Jolien is "Detailhandel in uurwerken en sieraden" (NACE-BEL 47.770).

Is Van Roy, Jolien een betrouwbaar bedrijf?

Van Roy, Jolien staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1010.160.968.

Is Van Roy, Jolien nog actief?

Ja. Van Roy, Jolien is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".