btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Corli, Mihǎiţa

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1010.913.610
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/07/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Corli, Mihǎiţa BE 1010.913.610

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2360844594
Osystraat 10
2060 Antwerpen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Corli, Mihǎiţa?

Het btw-nummer van Corli, Mihǎiţa is BE 1010.913.610.

Wanneer werd Corli, Mihǎiţa opgericht?

Corli, Mihǎiţa is gestart op 01/07/2024.

Wat is de rechtsvorm van Corli, Mihǎiţa?

De rechtsvorm van Corli, Mihǎiţa is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Corli, Mihǎiţa?

De rechtstoestand van Corli, Mihǎiţa is Normale toestand.

Is Corli, Mihǎiţa een betrouwbaar bedrijf?

Corli, Mihǎiţa staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1010.913.610.

Is Corli, Mihǎiţa nog actief?

Ja. Corli, Mihǎiţa is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".