btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

STUDIO LAMMAS

Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1012.841.237
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
27/08/2024
Zetel
Dorpsstraat 42
1910 Kampenhout
BE

Facturatiegegevens

STUDIO LAMMAS Dorpsstraat 42 1910 Kampenhout BE 1012.841.237

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2363073913
Dorpsstraat 42
1910 Kampenhout
Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten in 1910 Kampenhout

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van STUDIO LAMMAS?

Het btw-nummer van STUDIO LAMMAS is BE 1012.841.237.

Wanneer werd STUDIO LAMMAS opgericht?

STUDIO LAMMAS is gestart op 27/08/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van STUDIO LAMMAS?

De maatschappelijke zetel van STUDIO LAMMAS is gevestigd op Dorpsstraat 42, 1910 Kampenhout.

Wat is de rechtsvorm van STUDIO LAMMAS?

De rechtsvorm van STUDIO LAMMAS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van STUDIO LAMMAS?

De rechtstoestand van STUDIO LAMMAS is Normale toestand.

Wat doet STUDIO LAMMAS?

De hoofdactiviteit van STUDIO LAMMAS is "Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten" (NACE-BEL 71.113).

Waar kan ik STUDIO LAMMAS vinden?

STUDIO LAMMAS heeft haar zetel op Dorpsstraat 42, 1910 Kampenhout en 1 vestigingseenheid.

Is STUDIO LAMMAS een betrouwbaar bedrijf?

STUDIO LAMMAS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1012.841.237.

Is STUDIO LAMMAS nog actief?

Ja. STUDIO LAMMAS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".