btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Prestot, Louis

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1013.416.111
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
02/09/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Prestot, Louis BE 1013.416.111

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Prestot, Louis?

Het btw-nummer van Prestot, Louis is BE 1013.416.111.

Wanneer werd Prestot, Louis opgericht?

Prestot, Louis is gestart op 02/09/2024.

Wat is de rechtsvorm van Prestot, Louis?

De rechtsvorm van Prestot, Louis is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Prestot, Louis?

De rechtstoestand van Prestot, Louis is Normale toestand.

Is Prestot, Louis een betrouwbaar bedrijf?

Prestot, Louis staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1013.416.111.

Is Prestot, Louis nog actief?

Ja. Prestot, Louis is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".