btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Reynaert, Xander

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1013.661.579
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
21/10/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Reynaert, Xander BE 1013.661.579

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Reynaert, Xander?

Het btw-nummer van Reynaert, Xander is BE 1013.661.579.

Wanneer werd Reynaert, Xander opgericht?

Reynaert, Xander is gestart op 21/10/2024.

Wat is de rechtsvorm van Reynaert, Xander?

De rechtsvorm van Reynaert, Xander is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Reynaert, Xander?

De rechtstoestand van Reynaert, Xander is Normale toestand.

Is Reynaert, Xander een betrouwbaar bedrijf?

Reynaert, Xander staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1013.661.579.

Is Reynaert, Xander nog actief?

Ja. Reynaert, Xander is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".