btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ORTHO SCHMIT

Activiteiten van tandartspraktijken

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1015.117.965
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
15/10/2024
Zetel
Rue de Jalhay 31
4801 Verviers
BE

Facturatiegegevens

ORTHO SCHMIT Rue de Jalhay 31 4801 Verviers BE 1015.117.965

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2365228501
Rue de Jalhay 31
4801 Verviers
Activiteiten van tandartspraktijken
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van tandartspraktijken in 4801 Verviers

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ORTHO SCHMIT?

Het btw-nummer van ORTHO SCHMIT is BE 1015.117.965.

Wanneer werd ORTHO SCHMIT opgericht?

ORTHO SCHMIT is gestart op 15/10/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ORTHO SCHMIT?

De maatschappelijke zetel van ORTHO SCHMIT is gevestigd op Rue de Jalhay 31, 4801 Verviers.

Wat is de rechtsvorm van ORTHO SCHMIT?

De rechtsvorm van ORTHO SCHMIT is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van ORTHO SCHMIT?

De rechtstoestand van ORTHO SCHMIT is Normale toestand.

Wat doet ORTHO SCHMIT?

De hoofdactiviteit van ORTHO SCHMIT is "Activiteiten van tandartspraktijken" (NACE-BEL 86.230).

Waar kan ik ORTHO SCHMIT vinden?

ORTHO SCHMIT heeft haar zetel op Rue de Jalhay 31, 4801 Verviers en 1 vestigingseenheid.

Is ORTHO SCHMIT een betrouwbaar bedrijf?

ORTHO SCHMIT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1015.117.965.

Is ORTHO SCHMIT nog actief?

Ja. ORTHO SCHMIT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".