btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

TGLS International B.V.

Normale toestand Buitenlandse entiteit Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.360.778
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Startdatum
10/06/2025
Zetel
1e Garnizoensdok 6
3439 JA Nieuwegein
Nederland

Facturatiegegevens

TGLS International B.V. 1e Garnizoensdok 6 3439 JA Nieuwegein Nederland BE 1024.360.778

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van TGLS International B.V.?

Het btw-nummer van TGLS International B.V. is BE 1024.360.778.

Wanneer werd TGLS International B.V. opgericht?

TGLS International B.V. is gestart op 10/06/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van TGLS International B.V.?

De maatschappelijke zetel van TGLS International B.V. is gevestigd op 1e Garnizoensdok 6, 3439 JA Nieuwegein.

Wat is de rechtsvorm van TGLS International B.V.?

De rechtsvorm van TGLS International B.V. is Buitenlandse entiteit.

Wat is de rechtstoestand van TGLS International B.V.?

De rechtstoestand van TGLS International B.V. is Normale toestand.

Waar kan ik TGLS International B.V. vinden?

TGLS International B.V. heeft haar zetel op 1e Garnizoensdok 6, 3439 JA Nieuwegein.

Is TGLS International B.V. een betrouwbaar bedrijf?

TGLS International B.V. staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.360.778.

Is TGLS International B.V. nog actief?

Ja. TGLS International B.V. is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".