btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Q-ZEN GROUPE

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand BTW-eenheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.398.291
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
BTW-eenheid
Startdatum
01/07/2025
Zetel
Rue de la Hayoulle 3
4632 Soumagne
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

Q-ZEN GROUPE Rue de la Hayoulle 3 4632 Soumagne BE 1024.398.291

Contact

Website
q-zen.co
E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 4632 Soumagne

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Q-ZEN GROUPE?

Het btw-nummer van Q-ZEN GROUPE is BE 1024.398.291.

Wanneer werd Q-ZEN GROUPE opgericht?

Q-ZEN GROUPE is gestart op 01/07/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Q-ZEN GROUPE?

De maatschappelijke zetel van Q-ZEN GROUPE is gevestigd op Rue de la Hayoulle 3, 4632 Soumagne.

Wat is de rechtsvorm van Q-ZEN GROUPE?

De rechtsvorm van Q-ZEN GROUPE is BTW-eenheid.

Wat is de rechtstoestand van Q-ZEN GROUPE?

De rechtstoestand van Q-ZEN GROUPE is Normale toestand.

Wat doet Q-ZEN GROUPE?

De hoofdactiviteit van Q-ZEN GROUPE is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik Q-ZEN GROUPE vinden?

Q-ZEN GROUPE heeft haar zetel op Rue de la Hayoulle 3, 4632 Soumagne.

Is Q-ZEN GROUPE een betrouwbaar bedrijf?

Q-ZEN GROUPE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.398.291.

Is Q-ZEN GROUPE nog actief?

Ja. Q-ZEN GROUPE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".