btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Chumakov, Dmytro

Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.454.612
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
04/06/2025
Zetel
-

Facturatiegegevens

Chumakov, Dmytro BE 1024.454.612

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

  • Dmytro Chumakov
    Oprichter van een geregistreerde entiteit-natuurlijk persoon - sinds 04/06/2025
Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 week geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2374650268
Leopoldlaan 84
9200 Dendermonde
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Chumakov, Dmytro?

Het btw-nummer van Chumakov, Dmytro is BE 1024.454.612.

Wanneer werd Chumakov, Dmytro opgericht?

Chumakov, Dmytro is gestart op 04/06/2025.

Wat is de rechtsvorm van Chumakov, Dmytro?

De rechtsvorm van Chumakov, Dmytro is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Chumakov, Dmytro?

De rechtstoestand van Chumakov, Dmytro is Normale toestand.

Wat doet Chumakov, Dmytro?

De hoofdactiviteit van Chumakov, Dmytro is "Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie" (NACE-BEL 42.220).

Is Chumakov, Dmytro een betrouwbaar bedrijf?

Chumakov, Dmytro staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.454.612.

Is Chumakov, Dmytro nog actief?

Ja. Chumakov, Dmytro is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".