btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Kasongo, Nathanaelle

Activiteiten van reclamebureaus

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.600.607
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
28/05/2025
Zetel
-

Facturatiegegevens

Kasongo, Nathanaelle BE 1024.600.607

Contact

Telefoon
+32472663933

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2374793887
Fernand Légerstraat 46
1140 Evere
Activiteiten van reclamebureaus
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Kasongo, Nathanaelle?

Het btw-nummer van Kasongo, Nathanaelle is BE 1024.600.607.

Wanneer werd Kasongo, Nathanaelle opgericht?

Kasongo, Nathanaelle is gestart op 28/05/2025.

Wat is de rechtsvorm van Kasongo, Nathanaelle?

De rechtsvorm van Kasongo, Nathanaelle is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Kasongo, Nathanaelle?

De rechtstoestand van Kasongo, Nathanaelle is Normale toestand.

Wat doet Kasongo, Nathanaelle?

De hoofdactiviteit van Kasongo, Nathanaelle is "Activiteiten van reclamebureaus" (NACE-BEL 73.110).

Is Kasongo, Nathanaelle een betrouwbaar bedrijf?

Kasongo, Nathanaelle staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.600.607.

Is Kasongo, Nathanaelle nog actief?

Ja. Kasongo, Nathanaelle is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".