btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Klepper, Corinne

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.632.576
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
24/06/2025
Zetel
-

Facturatiegegevens

Klepper, Corinne BE 1024.632.576

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2374827937
Av. Cte Gérard d'Ursel 170
1390 Grez-Doiceau
Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Klepper, Corinne?

Het btw-nummer van Klepper, Corinne is BE 1024.632.576.

Wanneer werd Klepper, Corinne opgericht?

Klepper, Corinne is gestart op 24/06/2025.

Wat is de rechtsvorm van Klepper, Corinne?

De rechtsvorm van Klepper, Corinne is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Klepper, Corinne?

De rechtstoestand van Klepper, Corinne is Normale toestand.

Is Klepper, Corinne een betrouwbaar bedrijf?

Klepper, Corinne staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.632.576.

Is Klepper, Corinne nog actief?

Ja. Klepper, Corinne is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".