btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

MV-MOSA

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1024.649.206
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
24/06/2025
Zetel
Koning Boudewijnlaan 20 bus a
3500 Hasselt
BE Nog 56 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

MV-MOSA Koning Boudewijnlaan 20 bus a 3500 Hasselt BE 1024.649.206

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2375668075
Koning Boudewijnlaan 20a
3500 Hasselt
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten in 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van MV-MOSA?

Het btw-nummer van MV-MOSA is BE 1024.649.206.

Wanneer werd MV-MOSA opgericht?

MV-MOSA is gestart op 24/06/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van MV-MOSA?

De maatschappelijke zetel van MV-MOSA is gevestigd op Koning Boudewijnlaan 20 bus a, 3500 Hasselt.

Wat is de rechtsvorm van MV-MOSA?

De rechtsvorm van MV-MOSA is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van MV-MOSA?

De rechtstoestand van MV-MOSA is Normale toestand.

Wat doet MV-MOSA?

De hoofdactiviteit van MV-MOSA is "Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten" (NACE-BEL 62.200).

Waar kan ik MV-MOSA vinden?

MV-MOSA heeft haar zetel op Koning Boudewijnlaan 20 bus a, 3500 Hasselt en 1 vestigingseenheid.

Is MV-MOSA een betrouwbaar bedrijf?

MV-MOSA staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1024.649.206.

Is MV-MOSA nog actief?

Ja. MV-MOSA is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".