btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CODDENS COMFORT

Sanitaire werkzaamheden

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1032.012.296
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
22/12/2025
Zetel
Wittemoer 20 bus 37
9940 Evergem
BE Nog 19 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

CODDENS COMFORT Wittemoer 20 bus 37 9940 Evergem BE 1032.012.296

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2382889231
Wittemoer 20
9940 Evergem
Sanitaire werkzaamheden
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Sanitaire werkzaamheden in 9940 Evergem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CODDENS COMFORT?

Het btw-nummer van CODDENS COMFORT is BE 1032.012.296.

Wanneer werd CODDENS COMFORT opgericht?

CODDENS COMFORT is gestart op 22/12/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CODDENS COMFORT?

De maatschappelijke zetel van CODDENS COMFORT is gevestigd op Wittemoer 20 bus 37, 9940 Evergem.

Wat is de rechtsvorm van CODDENS COMFORT?

De rechtsvorm van CODDENS COMFORT is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van CODDENS COMFORT?

De rechtstoestand van CODDENS COMFORT is Normale toestand.

Wat doet CODDENS COMFORT?

De hoofdactiviteit van CODDENS COMFORT is "Sanitaire werkzaamheden" (NACE-BEL 43.221).

Waar kan ik CODDENS COMFORT vinden?

CODDENS COMFORT heeft haar zetel op Wittemoer 20 bus 37, 9940 Evergem en 1 vestigingseenheid.

Is CODDENS COMFORT een betrouwbaar bedrijf?

CODDENS COMFORT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1032.012.296.

Is CODDENS COMFORT nog actief?

Ja. CODDENS COMFORT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".