btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

SQUARE MILE

Gastenkamers

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0424.565.337
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
22/09/1983
Zetel
Clovislaan 16
1000 Brussel
BE Nog 4 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

SQUARE MILE Clovislaan 16 1000 Brussel BE 0424.565.337

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2022960833
Clovislaan 16
1000 Brussel
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Gastenkamers in 1000 Brussel

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van SQUARE MILE?

Het btw-nummer van SQUARE MILE is BE 0424.565.337.

Wanneer werd SQUARE MILE opgericht?

SQUARE MILE is gestart op 22/09/1983.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van SQUARE MILE?

De maatschappelijke zetel van SQUARE MILE is gevestigd op Clovislaan 16, 1000 Brussel.

Wat is de rechtsvorm van SQUARE MILE?

De rechtsvorm van SQUARE MILE is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van SQUARE MILE?

De rechtstoestand van SQUARE MILE is Normale toestand.

Wat doet SQUARE MILE?

De hoofdactiviteit van SQUARE MILE is "Gastenkamers" (NACE-BEL 55.204).

Waar kan ik SQUARE MILE vinden?

SQUARE MILE heeft haar zetel op Clovislaan 16, 1000 Brussel en 1 vestigingseenheid.

Is SQUARE MILE een betrouwbaar bedrijf?

SQUARE MILE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0424.565.337.

Is SQUARE MILE nog actief?

Ja. SQUARE MILE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".