btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

EMMA'S HOME DESIGN

Schilderen van gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0442.461.936
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
17/01/1991
Zetel
Berkenlaan 19
8480 Ichtegem
BE

Facturatiegegevens

EMMA'S HOME DESIGN Berkenlaan 19 8480 Ichtegem BE 0442.461.936

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

2 functiehouders

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2051158733
Berkenlaan 19
8480 Ichtegem
Vervaardiging van gesmede werkstukken van metaal voor rekening van derden
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Schilderen van gebouwen in 8480 Ichtegem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van EMMA'S HOME DESIGN?

Het btw-nummer van EMMA'S HOME DESIGN is BE 0442.461.936.

Wanneer werd EMMA'S HOME DESIGN opgericht?

EMMA'S HOME DESIGN is gestart op 17/01/1991.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van EMMA'S HOME DESIGN?

De maatschappelijke zetel van EMMA'S HOME DESIGN is gevestigd op Berkenlaan 19, 8480 Ichtegem.

Wat is de rechtsvorm van EMMA'S HOME DESIGN?

De rechtsvorm van EMMA'S HOME DESIGN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van EMMA'S HOME DESIGN?

De rechtstoestand van EMMA'S HOME DESIGN is Normale toestand.

Wat doet EMMA'S HOME DESIGN?

De hoofdactiviteit van EMMA'S HOME DESIGN is "Schilderen van gebouwen" (NACE-BEL 43.341).

Waar kan ik EMMA'S HOME DESIGN vinden?

EMMA'S HOME DESIGN heeft haar zetel op Berkenlaan 19, 8480 Ichtegem en 1 vestigingseenheid.

Is EMMA'S HOME DESIGN een betrouwbaar bedrijf?

EMMA'S HOME DESIGN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0442.461.936.

Is EMMA'S HOME DESIGN nog actief?

Ja. EMMA'S HOME DESIGN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".