btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VAN REMOORTERE

Algemene elektrotechnische installatiewerken

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0445.673.131
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
05/11/1991
Zetel
Oude Molenstraat 9E
9170 Sint-Gillis-Waas
BE

Facturatiegegevens

VAN REMOORTERE Oude Molenstraat 9E 9170 Sint-Gillis-Waas BE 0445.673.131

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2055311620
Oude Molenstraat 9 E
9170 Sint-Gillis-Waas
Verspanend bewerken van metalen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene elektrotechnische installatiewerken in 9170 Sint-Gillis-Waas

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VAN REMOORTERE?

Het btw-nummer van VAN REMOORTERE is BE 0445.673.131.

Wanneer werd VAN REMOORTERE opgericht?

VAN REMOORTERE is gestart op 05/11/1991.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VAN REMOORTERE?

De maatschappelijke zetel van VAN REMOORTERE is gevestigd op Oude Molenstraat 9E, 9170 Sint-Gillis-Waas.

Wat is de rechtsvorm van VAN REMOORTERE?

De rechtsvorm van VAN REMOORTERE is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van VAN REMOORTERE?

De rechtstoestand van VAN REMOORTERE is Normale toestand.

Wat doet VAN REMOORTERE?

De hoofdactiviteit van VAN REMOORTERE is "Algemene elektrotechnische installatiewerken" (NACE-BEL 43.211).

Waar kan ik VAN REMOORTERE vinden?

VAN REMOORTERE heeft haar zetel op Oude Molenstraat 9E, 9170 Sint-Gillis-Waas en 1 vestigingseenheid.

Is VAN REMOORTERE een betrouwbaar bedrijf?

VAN REMOORTERE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0445.673.131.

Is VAN REMOORTERE nog actief?

Ja. VAN REMOORTERE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".