btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ENTREPRISE EDOUARD

Sanitaire werkzaamheden

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0445.895.241
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
05/11/1991
Zetel
Avenue Napoléon 46
1420 Braine-l'Alleud
BE

Facturatiegegevens

ENTREPRISE EDOUARD Avenue Napoléon 46 1420 Braine-l'Alleud BE 0445.895.241

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2366429321
Avenue Napoléon 46
1420 Braine-l'Alleud
Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Sanitaire werkzaamheden in 1420 Braine-l'Alleud

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ENTREPRISE EDOUARD?

Het btw-nummer van ENTREPRISE EDOUARD is BE 0445.895.241.

Wanneer werd ENTREPRISE EDOUARD opgericht?

ENTREPRISE EDOUARD is gestart op 05/11/1991.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ENTREPRISE EDOUARD?

De maatschappelijke zetel van ENTREPRISE EDOUARD is gevestigd op Avenue Napoléon 46, 1420 Braine-l'Alleud.

Wat is de rechtsvorm van ENTREPRISE EDOUARD?

De rechtsvorm van ENTREPRISE EDOUARD is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van ENTREPRISE EDOUARD?

De rechtstoestand van ENTREPRISE EDOUARD is Normale toestand.

Wat doet ENTREPRISE EDOUARD?

De hoofdactiviteit van ENTREPRISE EDOUARD is "Sanitaire werkzaamheden" (NACE-BEL 43.221).

Waar kan ik ENTREPRISE EDOUARD vinden?

ENTREPRISE EDOUARD heeft haar zetel op Avenue Napoléon 46, 1420 Braine-l'Alleud en 1 vestigingseenheid.

Is ENTREPRISE EDOUARD een betrouwbaar bedrijf?

ENTREPRISE EDOUARD staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0445.895.241.

Is ENTREPRISE EDOUARD nog actief?

Ja. ENTREPRISE EDOUARD is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".