btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

LA MAISON DU CORMORAN

Detailhandel in spellen en speelgoed

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0446.689.453
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
26/02/1992
Zetel
Rue des Wallons 8
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
BE Nog 6 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

LA MAISON DU CORMORAN Rue des Wallons 8 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve BE 0446.689.453

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2057453043
Rue des Wallons 8
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in spellen en speelgoed in 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van LA MAISON DU CORMORAN?

Het btw-nummer van LA MAISON DU CORMORAN is BE 0446.689.453.

Wanneer werd LA MAISON DU CORMORAN opgericht?

LA MAISON DU CORMORAN is gestart op 26/02/1992.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van LA MAISON DU CORMORAN?

De maatschappelijke zetel van LA MAISON DU CORMORAN is gevestigd op Rue des Wallons 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve.

Wat is de rechtsvorm van LA MAISON DU CORMORAN?

De rechtsvorm van LA MAISON DU CORMORAN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van LA MAISON DU CORMORAN?

De rechtstoestand van LA MAISON DU CORMORAN is Normale toestand.

Wat doet LA MAISON DU CORMORAN?

De hoofdactiviteit van LA MAISON DU CORMORAN is "Detailhandel in spellen en speelgoed" (NACE-BEL 47.640).

Waar kan ik LA MAISON DU CORMORAN vinden?

LA MAISON DU CORMORAN heeft haar zetel op Rue des Wallons 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve en 1 vestigingseenheid.

Is LA MAISON DU CORMORAN een betrouwbaar bedrijf?

LA MAISON DU CORMORAN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0446.689.453.

Is LA MAISON DU CORMORAN nog actief?

Ja. LA MAISON DU CORMORAN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".