btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Landmark Investment Company

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0450.047.732
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
07/05/1993
Zetel
Molenmeers 11
8000 Brugge
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Landmark Investment Company Molenmeers 11 8000 Brugge BE 0450.047.732

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2065904119
Molenmeers 11
8000 Brugge
Groothandel in kantoor- en winkelmeubelen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden in 8000 Brugge

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Landmark Investment Company?

Het btw-nummer van Landmark Investment Company is BE 0450.047.732.

Wanneer werd Landmark Investment Company opgericht?

Landmark Investment Company is gestart op 07/05/1993.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Landmark Investment Company?

De maatschappelijke zetel van Landmark Investment Company is gevestigd op Molenmeers 11, 8000 Brugge.

Wat is de rechtsvorm van Landmark Investment Company?

De rechtsvorm van Landmark Investment Company is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Landmark Investment Company?

De rechtstoestand van Landmark Investment Company is Normale toestand.

Wat doet Landmark Investment Company?

De hoofdactiviteit van Landmark Investment Company is "Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden" (NACE-BEL 56.112).

Waar kan ik Landmark Investment Company vinden?

Landmark Investment Company heeft haar zetel op Molenmeers 11, 8000 Brugge en 1 vestigingseenheid.

Is Landmark Investment Company een betrouwbaar bedrijf?

Landmark Investment Company staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0450.047.732.

Is Landmark Investment Company nog actief?

Ja. Landmark Investment Company is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".