btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PATRICK & PATRICIA

Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0455.874.264
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
24/08/1995
Zetel
Zutendaalweg 76A
3740 Bilzen-Hoeselt
BE

Facturatiegegevens

PATRICK & PATRICIA Zutendaalweg 76A 3740 Bilzen-Hoeselt BE 0455.874.264

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 21 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2073647687
Zutendaalweg 76
3740 Bilzen-Hoeselt
Vervaardiging van confectie-artikelen voor stoffering : dekzeilen, tenten, zeilen voor pleziervaartuigen, luifels, losse hoezen voor auto's, machines of meubels, enz
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg in 3740 Bilzen-Hoeselt

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PATRICK & PATRICIA?

Het btw-nummer van PATRICK & PATRICIA is BE 0455.874.264.

Wanneer werd PATRICK & PATRICIA opgericht?

PATRICK & PATRICIA is gestart op 24/08/1995.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PATRICK & PATRICIA?

De maatschappelijke zetel van PATRICK & PATRICIA is gevestigd op Zutendaalweg 76A, 3740 Bilzen-Hoeselt.

Wat is de rechtsvorm van PATRICK & PATRICIA?

De rechtsvorm van PATRICK & PATRICIA is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PATRICK & PATRICIA?

De rechtstoestand van PATRICK & PATRICIA is Normale toestand.

Wat doet PATRICK & PATRICIA?

De hoofdactiviteit van PATRICK & PATRICIA is "Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg" (NACE-BEL 47.789).

Waar kan ik PATRICK & PATRICIA vinden?

PATRICK & PATRICIA heeft haar zetel op Zutendaalweg 76A, 3740 Bilzen-Hoeselt en 1 vestigingseenheid.

Is PATRICK & PATRICIA een betrouwbaar bedrijf?

PATRICK & PATRICIA staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0455.874.264.

Is PATRICK & PATRICIA nog actief?

Ja. PATRICK & PATRICIA is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".