btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Belu Bouw

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0456.063.712
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
25/09/1995
Zetel
Bauwerwaan 34
9930 Lievegem
BE

Facturatiegegevens

Belu Bouw Bauwerwaan 34 9930 Lievegem BE 0456.063.712

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Bauwerwaan 34
9930 Lievegem
-
Zetel
Vestiging
2073805659
Bauwerwaan 22
9930 Lievegem
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 9930 Lievegem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Belu Bouw?

Het btw-nummer van Belu Bouw is BE 0456.063.712.

Wanneer werd Belu Bouw opgericht?

Belu Bouw is gestart op 25/09/1995.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Belu Bouw?

De maatschappelijke zetel van Belu Bouw is gevestigd op Bauwerwaan 34, 9930 Lievegem.

Wat is de rechtsvorm van Belu Bouw?

De rechtsvorm van Belu Bouw is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Belu Bouw?

De rechtstoestand van Belu Bouw is Normale toestand.

Wat doet Belu Bouw?

De hoofdactiviteit van Belu Bouw is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik Belu Bouw vinden?

Belu Bouw heeft haar zetel op Bauwerwaan 34, 9930 Lievegem en 1 vestigingseenheid.

Is Belu Bouw een betrouwbaar bedrijf?

Belu Bouw staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0456.063.712.

Is Belu Bouw nog actief?

Ja. Belu Bouw is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".