btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ALAIN PYPE

Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0457.954.321
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
14/05/1996
Zetel
Sint Jobsesteenweg 60
2930 Brasschaat
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

ALAIN PYPE Sint Jobsesteenweg 60 2930 Brasschaat BE 0457.954.321

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2077079410
Sint Jobsesteenweg 60
2930 Brasschaat
Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) in 2930 Brasschaat

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ALAIN PYPE?

Het btw-nummer van ALAIN PYPE is BE 0457.954.321.

Wanneer werd ALAIN PYPE opgericht?

ALAIN PYPE is gestart op 14/05/1996.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ALAIN PYPE?

De maatschappelijke zetel van ALAIN PYPE is gevestigd op Sint Jobsesteenweg 60, 2930 Brasschaat.

Wat is de rechtsvorm van ALAIN PYPE?

De rechtsvorm van ALAIN PYPE is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van ALAIN PYPE?

De rechtstoestand van ALAIN PYPE is Normale toestand.

Wat doet ALAIN PYPE?

De hoofdactiviteit van ALAIN PYPE is "Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)" (NACE-BEL 46.711).

Waar kan ik ALAIN PYPE vinden?

ALAIN PYPE heeft haar zetel op Sint Jobsesteenweg 60, 2930 Brasschaat en 1 vestigingseenheid.

Is ALAIN PYPE een betrouwbaar bedrijf?

ALAIN PYPE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0457.954.321.

Is ALAIN PYPE nog actief?

Ja. ALAIN PYPE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".