btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

TRADING INDUSTRIES BELGIUM

Vervaardiging van overige producten van metaal, neg

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0464.608.026
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
18/11/1998
Zetel
Damberdstraat 2 bus 1
8560 Wevelgem
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

TRADING INDUSTRIES BELGIUM Damberdstraat 2 bus 1 8560 Wevelgem BE 0464.608.026

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2093170324
Damberdstraat 2
8560 Wevelgem
Boren, draaien, frezen, vonkerosief bewerken, schaven, lappen, tekfrezen, vlakken, zagen, slijpen, lassen, enz van metalen stukken
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Vervaardiging van overige producten van metaal, neg in 8560 Wevelgem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van TRADING INDUSTRIES BELGIUM?

Het btw-nummer van TRADING INDUSTRIES BELGIUM is BE 0464.608.026.

Wanneer werd TRADING INDUSTRIES BELGIUM opgericht?

TRADING INDUSTRIES BELGIUM is gestart op 18/11/1998.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van TRADING INDUSTRIES BELGIUM?

De maatschappelijke zetel van TRADING INDUSTRIES BELGIUM is gevestigd op Damberdstraat 2 bus 1, 8560 Wevelgem.

Wat is de rechtsvorm van TRADING INDUSTRIES BELGIUM?

De rechtsvorm van TRADING INDUSTRIES BELGIUM is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van TRADING INDUSTRIES BELGIUM?

De rechtstoestand van TRADING INDUSTRIES BELGIUM is Normale toestand.

Wat doet TRADING INDUSTRIES BELGIUM?

De hoofdactiviteit van TRADING INDUSTRIES BELGIUM is "Vervaardiging van overige producten van metaal, neg" (NACE-BEL 25.999).

Waar kan ik TRADING INDUSTRIES BELGIUM vinden?

TRADING INDUSTRIES BELGIUM heeft haar zetel op Damberdstraat 2 bus 1, 8560 Wevelgem en 1 vestigingseenheid.

Is TRADING INDUSTRIES BELGIUM een betrouwbaar bedrijf?

TRADING INDUSTRIES BELGIUM staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0464.608.026.

Is TRADING INDUSTRIES BELGIUM nog actief?

Ja. TRADING INDUSTRIES BELGIUM is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".