btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DE GROENE DREEF

Landschapsverzorging

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0475.813.704
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
09/10/2001
Zetel
Galgenstraat 2
9750 Kruisem
BE

Facturatiegegevens

DE GROENE DREEF Galgenstraat 2 9750 Kruisem BE 0475.813.704

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2095789819
Galgenstraat 2
9750 Kruisem
Groothandel in bloemen en planten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Landschapsverzorging in 9750 Kruisem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DE GROENE DREEF?

Het btw-nummer van DE GROENE DREEF is BE 0475.813.704.

Wanneer werd DE GROENE DREEF opgericht?

DE GROENE DREEF is gestart op 09/10/2001.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DE GROENE DREEF?

De maatschappelijke zetel van DE GROENE DREEF is gevestigd op Galgenstraat 2, 9750 Kruisem.

Wat is de rechtsvorm van DE GROENE DREEF?

De rechtsvorm van DE GROENE DREEF is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DE GROENE DREEF?

De rechtstoestand van DE GROENE DREEF is Normale toestand.

Wat doet DE GROENE DREEF?

De hoofdactiviteit van DE GROENE DREEF is "Landschapsverzorging" (NACE-BEL 81.300).

Waar kan ik DE GROENE DREEF vinden?

DE GROENE DREEF heeft haar zetel op Galgenstraat 2, 9750 Kruisem en 1 vestigingseenheid.

Is DE GROENE DREEF een betrouwbaar bedrijf?

DE GROENE DREEF staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0475.813.704.

Is DE GROENE DREEF nog actief?

Ja. DE GROENE DREEF is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".