btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

WS HOME IMPROVEMENT

Activiteiten van reisbureaus

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0477.791.415
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
20/06/2002
Zetel
Vital Keullerlaan 17
9220 Hamme (Vl.)
BE

Facturatiegegevens

WS HOME IMPROVEMENT Vital Keullerlaan 17 9220 Hamme (Vl.) BE 0477.791.415

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 dagen geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2114392142
Vital Keullerlaan 17
9220 Hamme (Vl.)
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Zetel Actief
Vestiging
2221696512
Roodkruisstraat 102
9220 Hamme (Vl.)
Personenvervoer over de weg volgens dienstregeling
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van reisbureaus in 9220 Hamme (Vl.)

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van WS HOME IMPROVEMENT?

Het btw-nummer van WS HOME IMPROVEMENT is BE 0477.791.415.

Wanneer werd WS HOME IMPROVEMENT opgericht?

WS HOME IMPROVEMENT is gestart op 20/06/2002.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van WS HOME IMPROVEMENT?

De maatschappelijke zetel van WS HOME IMPROVEMENT is gevestigd op Vital Keullerlaan 17, 9220 Hamme (Vl.).

Wat is de rechtsvorm van WS HOME IMPROVEMENT?

De rechtsvorm van WS HOME IMPROVEMENT is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van WS HOME IMPROVEMENT?

De rechtstoestand van WS HOME IMPROVEMENT is Normale toestand.

Wat doet WS HOME IMPROVEMENT?

De hoofdactiviteit van WS HOME IMPROVEMENT is "Activiteiten van reisbureaus" (NACE-BEL 79.110).

Waar kan ik WS HOME IMPROVEMENT vinden?

WS HOME IMPROVEMENT heeft haar zetel op Vital Keullerlaan 17, 9220 Hamme (Vl.) en 2 vestigingseenheden.

Is WS HOME IMPROVEMENT een betrouwbaar bedrijf?

WS HOME IMPROVEMENT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0477.791.415.

Is WS HOME IMPROVEMENT nog actief?

Ja. WS HOME IMPROVEMENT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".