btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

THEATER PLATTEAU

Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0477.806.261
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
02/05/2002
Zetel
Dokter Delbekestraat 22
8800 Roeselare
BE

Facturatiegegevens

THEATER PLATTEAU Dokter Delbekestraat 22 8800 Roeselare BE 0477.806.261

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Dokter Delbekestraat 22
8800 Roeselare
-
Zetel

Externe bronnen

In de buurt

Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles in 8800 Roeselare

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van THEATER PLATTEAU?

Het btw-nummer van THEATER PLATTEAU is BE 0477.806.261.

Wanneer werd THEATER PLATTEAU opgericht?

THEATER PLATTEAU is gestart op 02/05/2002.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van THEATER PLATTEAU?

De maatschappelijke zetel van THEATER PLATTEAU is gevestigd op Dokter Delbekestraat 22, 8800 Roeselare.

Wat is de rechtsvorm van THEATER PLATTEAU?

De rechtsvorm van THEATER PLATTEAU is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van THEATER PLATTEAU?

De rechtstoestand van THEATER PLATTEAU is Normale toestand.

Wat doet THEATER PLATTEAU?

De hoofdactiviteit van THEATER PLATTEAU is "Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles" (NACE-BEL 90.202).

Waar kan ik THEATER PLATTEAU vinden?

THEATER PLATTEAU heeft haar zetel op Dokter Delbekestraat 22, 8800 Roeselare.

Is THEATER PLATTEAU een betrouwbaar bedrijf?

THEATER PLATTEAU staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0477.806.261.

Is THEATER PLATTEAU nog actief?

Ja. THEATER PLATTEAU is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".