btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GASTRON'HOME

Opening faillissement Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0500.704.496
Rechtstoestand
Opening faillissement
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
09/11/2012
Zetel
Chemin d'Etalle,Buzenol 29
6743 Etalle
BE

Facturatiegegevens

GASTRON'HOME Chemin d'Etalle,Buzenol 29 6743 Etalle BE 0500.704.496

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2285595162
Faubourg-d'Arival 40 b
6760 Virton
Groothandel in verse kant- en klaarmaaltijden
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GASTRON'HOME?

Het btw-nummer van GASTRON'HOME is BE 0500.704.496.

Wanneer werd GASTRON'HOME opgericht?

GASTRON'HOME is gestart op 09/11/2012.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GASTRON'HOME?

De maatschappelijke zetel van GASTRON'HOME is gevestigd op Chemin d'Etalle,Buzenol 29, 6743 Etalle.

Wat is de rechtsvorm van GASTRON'HOME?

De rechtsvorm van GASTRON'HOME is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van GASTRON'HOME?

De rechtstoestand van GASTRON'HOME is Opening faillissement.

Waar kan ik GASTRON'HOME vinden?

GASTRON'HOME heeft haar zetel op Chemin d'Etalle,Buzenol 29, 6743 Etalle en 1 vestigingseenheid.

Is GASTRON'HOME een betrouwbaar bedrijf?

GASTRON'HOME staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0500.704.496.

Is GASTRON'HOME nog actief?

Nee. GASTRON'HOME is niet actief, in de rechtstoestand "Opening faillissement".