btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DOP KORTEMARK

Inzameling van ongevaarlijk afval

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0501.514.249
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
22/11/2012
Zetel
Krommewege 31G
9990 Maldegem
BE Nog 3 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

DOP KORTEMARK Krommewege 31G 9990 Maldegem BE 0501.514.249

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 weken geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Krommewege 31G
9990 Maldegem
-
Zetel
Vestiging
2214615116
Staatsbaan 67
8610 Kortemark
Inzameling van ongevaarlijk afval
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Inzameling van ongevaarlijk afval in 9990 Maldegem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DOP KORTEMARK?

Het btw-nummer van DOP KORTEMARK is BE 0501.514.249.

Wanneer werd DOP KORTEMARK opgericht?

DOP KORTEMARK is gestart op 22/11/2012.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DOP KORTEMARK?

De maatschappelijke zetel van DOP KORTEMARK is gevestigd op Krommewege 31G, 9990 Maldegem.

Wat is de rechtsvorm van DOP KORTEMARK?

De rechtsvorm van DOP KORTEMARK is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DOP KORTEMARK?

De rechtstoestand van DOP KORTEMARK is Normale toestand.

Wat doet DOP KORTEMARK?

De hoofdactiviteit van DOP KORTEMARK is "Inzameling van ongevaarlijk afval" (NACE-BEL 38.110).

Waar kan ik DOP KORTEMARK vinden?

DOP KORTEMARK heeft haar zetel op Krommewege 31G, 9990 Maldegem en 1 vestigingseenheid.

Is DOP KORTEMARK een betrouwbaar bedrijf?

DOP KORTEMARK staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0501.514.249.

Is DOP KORTEMARK nog actief?

Ja. DOP KORTEMARK is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".