btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HET ORAKEL VAN MECHELEN

Creatie van beeldende kunsten

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0502.614.903
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
11/12/2012
Zetel
Lange Nieuwstraat 13
2800 Mechelen
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

HET ORAKEL VAN MECHELEN Lange Nieuwstraat 13 2800 Mechelen BE 0502.614.903

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2215827220
Lange Nieuwstraat 13
2800 Mechelen
Productie van televisieprogramma's
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Creatie van beeldende kunsten in 2800 Mechelen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HET ORAKEL VAN MECHELEN?

Het btw-nummer van HET ORAKEL VAN MECHELEN is BE 0502.614.903.

Wanneer werd HET ORAKEL VAN MECHELEN opgericht?

HET ORAKEL VAN MECHELEN is gestart op 11/12/2012.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HET ORAKEL VAN MECHELEN?

De maatschappelijke zetel van HET ORAKEL VAN MECHELEN is gevestigd op Lange Nieuwstraat 13, 2800 Mechelen.

Wat is de rechtsvorm van HET ORAKEL VAN MECHELEN?

De rechtsvorm van HET ORAKEL VAN MECHELEN is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HET ORAKEL VAN MECHELEN?

De rechtstoestand van HET ORAKEL VAN MECHELEN is Normale toestand.

Wat doet HET ORAKEL VAN MECHELEN?

De hoofdactiviteit van HET ORAKEL VAN MECHELEN is "Creatie van beeldende kunsten" (NACE-BEL 90.120).

Waar kan ik HET ORAKEL VAN MECHELEN vinden?

HET ORAKEL VAN MECHELEN heeft haar zetel op Lange Nieuwstraat 13, 2800 Mechelen en 1 vestigingseenheid.

Is HET ORAKEL VAN MECHELEN een betrouwbaar bedrijf?

HET ORAKEL VAN MECHELEN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0502.614.903.

Is HET ORAKEL VAN MECHELEN nog actief?

Ja. HET ORAKEL VAN MECHELEN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".